Nurol Makina Katar’da TOMA’ları, Barzan Holding ise Ambulans Ejder Yalçın’ı Sergiliyor

Milipol Katar 13’üncü İç Güvenlik ve Sivil Savunma Fuarı Doha Sergi ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

Nurol Makina ilk kez katıldığı fuarda 4×4 Ejder TOMA’ları ön plana çıkardı.

Nurol Makina Genel Müdür Yardımcısı Dr. Anıl Karel, Milipol Katar’ın resmi internet sitesinde yayınlanan röportajda, firmasının savunma sanayi ve yurt güvenliğinde 40 yılı aşkın tecrübesiyle önemli bir küresel oyuncu olduğunun altını çizdi.

Nurol Makinanın kendisine özgü tasarım ve ürünlerle diğer firmalardan ayrıştığını vurgulayan Karel, şu ifadeleri kullandı:

“Katar’ın Türkiye ve Nurol Makina için önemi büyük. Barzan Holdingle iş birliği yapıyoruz ve yeni iş birlikleri için önemli fırsatlar olduğunu değerlendiriyoruz. Ürünlerimiz kendisini sahada kanıtladı. Bizim önceliğimiz, müşteri memnuniyeti. Katar Silahlı Kuvvetlerinin ve emniyet güçlerinin ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız.”

G-022 numaralı stantta yer alan Türk firması, fuar boyunca ziyaretçilerine, üstün mayın ve EYP korumasına sahip 4×4 Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç yelpazesi hakkında da bilgi verecek.

Nurol Makinanın ön plana çıkardığı Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı Ejder TOMA, yüksek arazi performansına ve yüksek balistik korumaya sahip.

Araç, Türkiye dışında Afrika, Orta Doğu ve Güney Amerika’daki bazı ülkelerde etkinlikle hizmet veriyor.

Nurol Makinanın özgün tasarımı ve üretimi olan araç, kırsal alanda olduğu gibi kentsel alanda da başarılı.

Nurol Makine üretimi 4×4 Ejder Yalçın’ın ambulans versiyonu ise Barzan Holdingin standında sergilenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer

İnsansız kara aracı Kapgan, ilk kez yurt dışında vitrine çıkıyor

Türk savunma sanayisi bünyesinde geliştirilen insansız kara aracı Kapgan, ilk kez yurt dışında tanıtılacak. IDEX Uluslararası Savunma Fuarı ve Konferansı, 20-24 Şubat tarihleri ​​arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi’de dünyanın dört bir yanından ülkelerin savunma sanayisi ve üst düzey resmi delegasyonlarının katılımıyla gerçekleştirilecek. HAVELSAN’ın bir süredir üzerinde çalıştığı insansız hava ve kara araçlarından oluşan […]

STM Reis Denizaltıları’nın son “Section 50″sini teslim etti

Türkiye’de ilk kez milli imkânlarla STM mühendisliği ve koordinasyonunda üretilen, denizaltı torpido kovanlarının yer aldığı baş kısmı “Section 50”nin, son teslimatı Gölcük Tersanesi Komutanlığı’na gerçekleştirildi. Reis Sınıfı denizaltılar için üretilen son “Section 50” TCG SELMANREİS’e entegre edilecek. Dünyanın en aktif donanmalarından Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığı için, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) tarafından başlatılan Yeni […]